BACHATA DLA PAR

 KURS BACHATY DLA PAR OD PODSTAW NOWA GRUPA JUŻ OD 07.09.2020 PONIEDZIAŁKI 19.40 !!💎

*Koszt :
Karnet 8 tygodniowy-zajecia 1x w tyg po 60 min- 140 zl /osoba
Wejście jednorazowe – 29 zł /osoba

🙋‍♀️🙋‍♂️ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW PARY JAK I SOLO – NIEMARTWCIE SIĘ POMOŻEMY W ZNALEZIENIU PARTNERA/PARTNERKI 🙋‍♀️🙋‍♂️

💃🕺BACHATA Zajęcia dla wszystkich bez względu na wiek! To nie tylko taniec, to sposób na życie, spędzenie wolnego czasu oraz poznanie ciekawych ludzi!
Bachata w parach to interakcja, zabawa, bliskość, flirt, wspólny flow, współbrzmienie, przyjemność, wspólna celebracja. Zaraz po salsie drugi popularny taniec w parach.
Świetny trening prowadzenia, pewności siebie, wyczucia muzyki i rytmu, zapewniamy niepowtarzalną zabawę! W miłej atmosferze Nasi instruktorzy z profesjonalnym podejściem będą uczyć kroków bachaty, techniki świadomego prowadzenia partnerki (a także zasad bycia prowadzonym, czyli wersja dla Pań), footworków (króciutkich solowych kroków) i, co najważniejsze, ciekawych prowadzeń,przejść i figur w parze.

💎 Zależy nam żebyś czuł się w tańcu swobodnie i pewnie, tak aby nasze integracyjne imprezki stały się dla Ciebie polem do prawdziwej zabawy i relaksu!
🥈Po zakończeniu kursu Dyplom dla uczestników!

💃🕺Lekcje ukierunkowane są przede wszystkim na naukę bachaty tańczonej w parach jednak w naszej ofercie znajdziesz też lekcje tańca solo Bachata lady styling i nie bawem w planach również – Man Styling !!

💎 Ilość miejsc ograniczona zapraszamy do zapisów!!!