Dorośli pary

Taniec dla Nowożeńców- Przygotowania idą pełną parą a wy po nocach śnicie że macie Właśnie zaraz wyjść na parkiet i zatańczyć Wasz pierwszy taniec …boicie się. Nie ma czego! Jesteśmy właśnie dla Was, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był idealny i niezapomniany! Może warto wziąć kilka lekcji tańca? Proponujemy indywidualny pakiet lekcji przeznaczony dla narzeczonych. Podczas spotkań poznacie układ walca angielskiego, nauczycie się jak zaprezentować się w tańcu oraz jak godnie powitać przybyłych gości weselnych.To wy decydujecie czy wolicie układ standardowy ,nowoczesny czy może nieco szalony i zabawny .. Panów nauczymy jak prowadzić partnerki, nie tylko własne narzeczone ale i każdą Panią na weselu; panie jak dać się prowadzić własnemu narzeczonemu i nie tylko..

Bachata dla Par –  Pochodzi z Dominikany, a wymyślona została przez służących, którzy po pracy tworzyli muzykę na nietypowych instrumentach. Bachata to taniec rozpisany na cztery kroki i charakteryzujący się bardzo małym dystansem pomiędzy partnerami, a także obszerną pracą bioder. Jak wszystkie tańce z Ameryki Południowej, wyzwala emocje, jest gorąca i pozwala zacieśniać znajomości! kojarzony z namiętnością, zmysłowym ruchem bioder oraz bliskością. Styl zachęca swoją prostotą, jest szczególnie atrakcyjny dla osób, które jeszcze nie miały przygody z tańcem. Otwórz się na nowe doznania.

SALSA DLA PAR – Salsa to popularny taniec latynoamerykański, na naszych zajęciach nauczysz się jej od podstaw od profesjonalnej tancerki towarzyskiej. Zabierz swojego kolegę, koleżankę, chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, brata, siostrę i zacznijcie tańczyć. Energiczna muzyka porwie do tańca nawet najbardziej opornych !
Salsa narodziła się wraz z powstaniem muzyki do tego tańca w latach 40-tych XX wieku. Salsa pochodzi z regionu Karaibów, a najbardziej rozwinęła się na Kubie i w Ameryce. Salsa kubańska powstała z połączenia tańca son z kubańską rumbą. Do Ameryki trafiła dzięki emigrantom z regionu Karaibów (głównie z Portoryko). Natomiast w Portoryko salsa rozwinęła się pod wpływem lokalnych egzotycznych tańców. W latach 70-tych salsę tańczono szybko i widowiskowo (salsa caliente), natomiast w latach 80-tych zaczęły rozwijać się jej romantyczne i sensualne odmiany (salsa romantica). Dziś salsę dzieli się głównie na kubańską i salsę typu New York, którą można spotkać na turniejach – tańczy się ją w parze.
Zapraszamy !

Taniec Imprezowy/użytkowy – Modern Jive – Znany też jako taniec użytkowy, weselny bądź disco dance. Jeden z najprostszych, uniwersalnych i jednocześnie widowiskowych tańców. Łatwe kroki i figury pozwalają zatańczyć Modern Jive praktycznie do każdej muzyki rozrywkowej, intuicyjne prowadzenie sprawia, że zarówno panie, jak i panowie czują się w nim swobodnie. Taniec praktycznie dla każdego 🙂 Jest to też fantastyczny sposób na miłe spędzenie czasu w gronie pozytywnie zakręconych ludzi.

WAŻNE!!!!!
Na zajęcia przynosimy:
napój niegazowany, miękkie obuwie zmienne!! sportowe na gumowej podeszwie, lekka bluzeczka, strój sportowy.