Dorośli pary

Taniec dla Nowożeńców- Przygotowania idą pełną parą a wy po nocach śnicie ,że macie Właśnie zaraz wyjść na parkiet i zatańczyć Wasz pierwszy taniec …boicie się? Nie ma czego! Jesteśmy właśnie dla Was, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był idealny i niezapomniany! Proponujemy Wam  indywidualny pakiet lekcji przeznaczony dla narzeczonych. Lekcje indywidualne  odbywają sie na sali tanecznej z parkietem ,lustrami,klimatyzacją tylko instruktor i para…Godziny i dni spotkań dostosowane sa do wolnej sali ,dostępności czasowej pary i instruktora ,Choreografia przygotowywana jest pod sugestie muzyczne, taneczne ,ogólną koncepcję na taniec Pary ,nasi instrukotrzy profesjonalnie przygotują wymarzony pierwszy taniec ,doradzą wybór muzyki,styl/technikę tańca ,ilość potrzebnych lekcjii ,w innych kwestiach was nurtujących również możecie liczyć na ich pomoc 🙂 Oprócz układu  nauczycie się jak zaprezentować się w tańcu oraz jak godnie powitać przybyłych gości weselnych. To wy decydujecie czy wolicie układ standardowy ,latino,nowoczesny czy może nieco szalony i zabawny .. Panów nauczymy jak prowadzić partnerki, nie tylko własne narzeczone ale i każdą Panią na weselu; panie jak dać się prowadzić własnemu narzeczonemu i nie tylko.. Pierwszy taniec w naszej szkole tańca to nie tylko walc wiedeński, angielski ,edd sheran – perfect czy stumblin in…unas możecie stworzyć niepowtarzalną zmysłową bachatę, ognistą salsę czy modern jiva .

Najlepszy czas na rozpoczęcie lekcjii indywidualnych tj. od 3-6 miesięcy przed ślubem ,warto również skorzystać przed rozpoczęciem lekcjii indywidualnyc z kursów grupowych typu taniec użytkowy ,towarzyski, bachata, salsa aby wraz z partnerem przełamać pierwsze taneczne lody 😉

instruktorzy:

Karolina Tuszyńska-Kluzek

Agnieszka Kozubal

Marlena i Remik

Izabella Pych

Bachata dla Par –  Pochodzi z Dominikany, a wymyślona została przez służących, którzy po pracy tworzyli muzykę na nietypowych instrumentach. Bachata to taniec rozpisany na cztery kroki i charakteryzujący się bardzo małym dystansem pomiędzy partnerami, a także obszerną pracą bioder. Jak wszystkie tańce z Ameryki Południowej, wyzwala emocje, jest gorąca i pozwala zacieśniać znajomości! kojarzony z namiętnością, zmysłowym ruchem bioder oraz bliskością. Styl zachęca swoją prostotą, jest szczególnie atrakcyjny dla osób, które jeszcze nie miały przygody z tańcem. Otwórz się na nowe doznania.

Instruktorzy : Anna Wilgosz i Łukasz Ryznar

SALSA DLA PAR – Salsa to popularny taniec latynoamerykański, na naszych zajęciach nauczysz się jej od podstaw od profesjonalnej tancerki towarzyskiej. Zabierz swojego kolegę, koleżankę, chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, brata, siostrę i zacznijcie tańczyć. Energiczna muzyka porwie do tańca nawet najbardziej opornych !
Salsa narodziła się wraz z powstaniem muzyki do tego tańca w latach 40-tych XX wieku. Salsa pochodzi z regionu Karaibów, a najbardziej rozwinęła się na Kubie i w Ameryce. Salsa kubańska powstała z połączenia tańca son z kubańską rumbą. Do Ameryki trafiła dzięki emigrantom z regionu Karaibów (głównie z Portoryko). Natomiast w Portoryko salsa rozwinęła się pod wpływem lokalnych egzotycznych tańców. W latach 70-tych salsę tańczono szybko i widowiskowo (salsa caliente), natomiast w latach 80-tych zaczęły rozwijać się jej romantyczne i sensualne odmiany (salsa romantica). Dziś salsę dzieli się głównie na kubańską i salsę typu New York, którą można spotkać na turniejach – tańczy się ją w parze.
Opcja warsztatowa instruktor Amanda Hounkpatin

Taniec Imprezowy/użytkowy – Modern Jive – Znany też jako taniec użytkowy, weselniak, bądź disco dance. Jeden z najprostszych, uniwersalnych i jednocześnie widowiskowych tańców. Łatwe kroki i figury pozwalają zatańczyć Modern Jive praktycznie do każdej muzyki rozrywkowej, intuicyjne prowadzenie sprawia, że zarówno panie, jak i panowie czują się w nim swobodnie. Taniec praktycznie dla każdego 🙂 Jest to też fantastyczny sposób na miłe spędzenie czasu w gronie pozytywnie zakręconych ludzi. Nauka partnerowanie, przejść, figur wszystko to co wykorzystacie na każdej imprezie 🙂

Instruktor-Anna Wilgosz

WAŻNE!!!!!

przed wejściem na salę dezynfekcja dłoni!

maseczki obowiązkowe w częściach wspólnych studia tańca ,nie obowiązują na salach tanecznych!

obuwie zmienne z czystą podeszwą!
Na zajęcia przynosimy:
napój niegazowany najlepiej woda i wygodny strój do tańca!