Dorośli solo

Zajęcia indywidualne- Czujesz, że zajęcia grupowe to mało ?? a może nie masz czasu na zajęcia wg grafiku i chciałbyś indywidualnie dopasować godziny na naukę tańca?? Jesteśmy dla Ciebie😊 Te zajęcia są doskonałym uzupełnieniem zajęć grupowych i są niezbędne dla osób pragnących wspiąć się na wyżyny tanecznych umiejętności. Oferujemy lekcje: pierwszego tańca, wyrównawcze,dla par. Jednym słowem – lekcje indywidualne gwarancją szybkich postępów. Dopasujemy godziny zajęć do rytmu twojej pracy i obowiązków ,a nasi doświadczeni instruktorzy potrafią nauczyć za pomocą sprawdzonych metod.

Stretch&Dance – to zajęcia tanecznie-rozciągające , połączone z prawidłowym oddychaniem. Ćwiczenia mają zadanie wydłużać i uelastyczniać mięśnie, jak i również poprawić naszą ogólną sprawność fizyczną . W skład zajęć wchodzą niektóre pozycje jogi oraz pilatesu. Trening ten pozwala na rozciągnięcie mięśni, a tym samym zapobiega kontuzjom oraz sprawia, że Twoje ciało staje się bardziej gibkie. To idealne zajęcia dla osób, które dbają o siebie, jak również osób prowadzących siedzący tryb życia, lub wykonują pracę, która ogranicza zakres ruchu np. praca przy komputerze. Stretching prowadzony jest przy relaksującej muzyce, dzięki czemu podczas zajęć można się zrelaksować i zapomnieć o problemach życia codziennego. Zajęcia polecane są dla wszystkich niezależnie od wieku. Stretching również idealny jest dla osób wykonujących ćwiczenia siłowe, które powodują skrócenie mięśni, a dzięki zajęciom ze stretchingu mięśnie będą lepiej pracować i staną się bardziej widoczne

Ladies Styling/High Hells -kobiece choreografie uwalniające zmysłowe ruchy to, oprócz dobrej zabawy w babskim gronie, podczas której gubimy kalorie, również terapia dla nieśmiałych. Podczas zajęć przełamujemy opory zarówno fizyczne, jak i mentalne, nabieramy pewności siebie i odkrywamy uśpionego w każdej kobiecie seksownego „kociaka”! Kurs prowadzony jest za zamkniętymi drzwiami, możemy więc tańczyć swobodnie i komfortowo. Dla chętnych pań można ubierać szpilki.:) Naukę rozpoczynamy od najprostszych figur, przydatnych na imprezach. Na zajęcia zapraszamy panie w każdym wieku – grunt to czuć się dobrze we własnym ciele! Kurs Sexy Dance to czas, kiedy możemy oderwać się na chwilę od rzeczywistości.

Dancehall to taniec istniejący od ponad 30 lat. Narodził się w Jamajce i wywodzi się z klasycznego reggae. Zawiera elementy afro wzbogacone o wiele nowych ruchów ciała. To bardzo dynamiczny i intensywny taniec przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie umiesz wyobrazić sobie dnia bez piosenek Boba Marleya czy Seana Paula? Przyjdź do nas, zatańcz do swoich ulubionych kawałków i poczuj się, jak na Jamajce! Poznacie tu podstawowe kroki i układy oraz zobaczycie, jak łatwo można połączyć taniec z Waszą ulubioną muzyką. Po pierwszych zajęciach już nigdy nie będzie tak samo!

Taniec współczesny/Jazz – Taniec współczesny zdecydowanie należy nazwać tańcem ekspresji. Odrzucenie większości zasad baletu pozwoliło stworzyć nieskończone możliwości wyrazu poprzez ruch. Na tych zajęciach będziemy uczyć się posługiwania ciałem jako naszym jedynym instrumentem by wyrazić wszystko to, czego słowami wyrazić się nie da. choć przez chwilę postaramy się myśleć ciałem, szczególną uwagę zwracając na współdziałanie z siłą grawitacji. Poznamy tajniki zawieszenia ruchu, balansowania między stanem równowagi i upadkiem, izolacji ruchu i właściwego oddechu, a wszystko po to, by połączyć proces tworzenia i tańczenia zajęcia z tańca współczesnego dla dorosłych to rewelacyjna forma na odreagowanie napięcia po ciężkim dniu, daje duże możliwości improwizacji na parkiecie, pozwala na ujawnianie i dzielenie się emocjami.Jest to zatem doskonała forma ruchu nie tylko dla zapracowanych kobiet, ale i mężczyzn, którzy chcą połączyć wysiłek fizyczny z tworzeniem sensualnego tańca.

Twerk – Twerk to styl tańca wywodzący się z tradycyjnych tańców afrykańskich i jamajskich, jednak jego prawdziwy rozkwit miał miejsce na południu Stanów Zjednoczonych w latach 90., na stałe wszedł w skład amerykańskiej hip-hopowej kultury. Nazwa tańca Twerk pochodzi prawdopodobnie od połączenia dwóch angielskich słów „twist” (kręcić) oraz „jerk” (trząść). Wbrew stereotypom taniec ten cechuje się trudną techniką, oparty jest na charakterystycznych bujanych ruchach bioder i pośladków, określanych również „trzęsieniem” oraz izolacji miednicy. „Twerkować” to „tańczyć w wyzywającym stylu poprzez kręcenie biodrami”. Zajęcia są doskonałe dla kobiet chcących popracować nad wyrzeźbieniem i wzmocnieniem„kobiecych partii ciała” oraz doskonalić technikę tańca. Mogą być alternatywą dla ćwiczenia na siłowni, ponieważ przyczyniają się do rozwoju mięśni, a po godzinnej lekcji zmęczenie,można porównać do porządnego wycisku na zajęciach fitness. Jest to,świetny sposób aby poprawić własną kondycję, dodać pewności siebie, nauczyć się doskonale tańczyć a jednocześnie fantastycznie się przy tym bawić! Twerk wzmacnia pośladki, uda, brzuch, ręce, a także rozbudza we wnętrzu kobiety zmysłowość w każdym jej ruchu.

Salsa/Latino mix solo- To zajęcia dla wszystkich, którym w duszy grają gorące nuty i lubią tańczyć własnym rytmem. Nie musisz przyprowadzać partnera – wystarczy, że przyjdziesz sam i dasz się porwać cza-cza, sambie, rumbie. Na tym kursie poznasz kroki podstawowe i figury stosowane w tych stylach oraz całe układy, które pozwolą Ci zabłysnąć na każdym latino party. Po prostu przyjdź na zajęcia i spróbuj, a zobaczysz, że w życiu wszystko jest możliwe. Zaczniesz tańczyć salsę już od pierwszej godziny zajęć. Te zajęcia są zawsze pełne energii i zabawy.. Intensywność tych zajęć jest taka, że śmiało możesz odpuścić sobie inne nudne formy aktywności, ale jeśli nigdy przenigdy nie tańczyłaś to na tych zajęciach dasz radę!! instruktorka naprawdę wie co robi! Salsa porywa, rozwesela i daje dużo pozytywnych odczuć, kroki są proste a muzyka sama niesie i daje chęć do życia. Tak więc spróbuj i tańcz i daj się porwać pasji i miłości do tańca jaką ma w sobie instruktorka.

 

WAŻNE!!!!!
Na zajęcia przynosimy:
napój niegazowany, miękkie obuwie zmienne!! sportowe na gumowej podeszwie, lekka bluzeczka, strój sportowy.