Dzieci  3-5lat

Kids dance taneczna przygoda (3-5lat) – zajęcia wprowadzające malucha na drogę tańca . Na tych zajęciach dzieci uczą się podstaw tańca poprzez zabawę.Uczą się, czym jest dynamiczna rozgrzewka oraz poznają pierwsze elementy technik i stylów tanecznych.Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadza dzieci w magiczny świat tańca klasycznego, luźny i rytmiczny świat hip hopu, bajkowe animacje do dziecięcych znanych i lubianych piosenek.uczy poprzez zabawę czym są dynamiczne i skoczne układy taneczne.
Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają naszym maluchom mnóstwo radości i pozytywnej energii.
Dzieci uczestniczą w zajęciach bez rodziców. Obowiązuje wygodny strój, buciki na zmianę na gumowej miękkiej podeszwie i napój oraz upięte włosy.

Balet (3-5lat)- Klasyka jest podstawą umiejętności każdego tancerza. doskonale wyrabia nawyk prawidłowej postawy, uczy gracjii, rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Program zajęć opracowany został na technice tańca klasycznego. Zajęcia mają na celu wykształcić harmonię ruchu oraz poprawić siłę i elastyczność mięśni niezbędnych do jego kontrolowania. Uczestnictwo w lekcjach tańca przynosi maluchom mnóstwo korzyści! Kształtuje się ich osobowość i rozwija wyobraźnię, a dodatkowo uczą się wyrażać emocje i przełamywać nieśmiałość oraz lęk przed kontaktem z rówieśnikami, brakiem rodziców . Zajęcia baletowe mogą być również doskonałym uzupełnieniem wszystkich technik tanecznych. Zajęcia baletowe w naszej szkole są prowadzone od 3 roku życia.
Na zajęciach obowiązuje: spódniczka baletowa, body lub obcisła bluzeczka, leginsy lub rajstopki, baletki lub skarpetki, upięte włosy.
Dzieci uczestniczą w zajęciach bez rodziców!! Zajęcia trwają 45 min.
Zapraszamy!!!

WAŻNE!!!!!
Na zajęcia przynosimy:
napój niegazowany, miękkie obuwie zmienne!! sportowe na gumowej podeszwie,baletki itp, lekka bluzeczka, spodnie za kolano lub dłuższe, leginsy.!
Rodzice nie uczestniczą w zajęciach !.
Podczas ostatnich zajęć w miesiącu będą odbywały sie krótkie pokazówki dla rodziców😊