NABÓR DO GRUP TURNIEJOWYCH STREET DANCE

Street Dance Fusion Show - to mieszanka stylów hip hopowych z elementami akrobatyki i show. Układy zazwyczaj mają pewien przekaz tematyczny. Oprócz czystych kroków uczymy się wyrażania emocji i przekazywania konkretnego tematu 😎
Na Street Dance bazują tancerze występujący w klipach gwiazd muzyki pop i hip-hop. Styl ten wyrabia szybkość i zwinność, uczy koordynacji i pamięci ruchowej. Dzięki street dance będziesz swobodnie czuł się na imprezie, a przed znajomymi zabłyśniesz nowymi krokami, których każdy będzie chciał się od Ciebie nauczyć ✨

Grupy poprowadzi:

Katarzyna Knihinicka -
Profesjonalna tancerka zawodowa i sceniczna. Z wykształcenia choreograf tańca nowoczesnego oraz sędzia federacji WADF. Instruktor z ponad 25 letnim doświadczeniem. Ukończyła 9 letni balet w Szczecinie. Szkoliła się wiele lat w gimnastyce artystycznej, hip hop/street dance show, jazz dance, contemporary, disco dance. Wielokrotnie brała udział w pokazach na scenie z zespołem, w rewii tanecznej oraz w różnych wystąpieniach telewizyjnych. Vice Mistrzyni Świata w kategorii street dance fusion show 2018/19. Założycielka swoich zespołów Knihinicka_DanceTEAM Jej podopieczni co roku zostają Mistrzami i Vice Mistrzami Świata, Europy oraz Polski w kategoriach Jazz Dance, Contempoary oraz hip hop fusion show. Dorobek od 5 lat to ponad 70 tytułów. Czynny choreograf warsztatów tanecznych, sędzia Mistrzostw Polski wadf oraz Turniejów i festiwalów w Polsce 🔥

Na co czekasz? Wejdź w Grafik, wybierz grupę i zapisz się już dziś !