NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA

Sezon Pierwszych Tańców wystartował u Nas pełną parą! Kalendarze Naszych instruktorów zapełniają się ekspresem 😉

💎 Kochani nie zostawiajcie Pierwszego Tańca Waszej wisienki na torcie na ostatnią chwilę, nie dokładajcie sobie nie potrzebnego stresu.
To Wasz wielki dzień a Taniec to jedne z najważniejszych 5 minut. Tylko Wy na środku parkietu, a wokół goście !!

💎Kilka wskazówek aby Pierwszy Taniec nie spędzał snu z powiek ,przyśpieszył bicie serca ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu był przyjemnością a nie potraktowany jako smutny obowiązek...🕺💃

💖 Wybierajcie profesjonalne miejsca do nauki, miejsce dostosowane do tańca, odpowiednia podłoga, lustra, instruktorzy z profesjonalnym podejściem widzący i korygujący Wasze błędy. Cena nie raz może okazać się Wam wysoka jednak doświadczenie i profesjonalne podejście aby zachwycić gości i pozostawić uczucie spełnia na lata jest bezcenne.

💖Wybor Piosenki-choreografia nie powinna trwać dłużej niż 3 minuty, wybierzcie utwór który lubicie, słuchacie jeśli kompletnie nie macie pomysłu służymy radą i pomocą 😉

💖Rozpoczęcie przygotowań - Na samym początku warto skorzystać z kursu Tańca ogólnego - Towarzyskiego czy Tańca użytkowego-Modern Jive , podczas którego nauczycie się podstawowych kroków, prowadzenia partnerki, obrotów, przejść, póz. Następnie Minimum 3 miesiące wcześniej najlepiej rozpocząć nauki stricte pierwszego tańca pod Waszą piosenkę.
Wiele Par zgłaszających się nie ma zwykle doświadczenia w tańcu żadnego , marzeniem często są choreografie z filmików "youtube" - niestety, nie jesteśmy magikami, niektóre z nich są poza zasięgiem przygotowań na 5-6 spotkań. Dlatego zaufajcie nam, a na pewno stworzymy coś niesamowitego bacząc na wasze umiejętności!

🕺💃Wygodne obuwie i strój - na samym początku warto przychodzić w wygodnym ubraniu nie krępującym ruchów i zmiennym, czystym obuwiu sportowym. Z czasem Panie warto aby przynosiły obuwie na obcasie nie koniecznie ślubne ale o podobnej wysokości i podeszwie aby na spokojnie przećwiczyć obroty, pozy etc.

👠 Buty! - Drogie Panie Wasze buty ślubne choć często najdroższe i najpiękniejsze,
nie nadają się kompletnie do tańca, przysparza to nerwów i stresu, a taniec może okazać się klapą. Warto w pogotowiu mieć obuwie czy to profesjonalne taneczne, które przyda wam się nawet na późniejsze taneczne szaleństwa, uwierzcie wygoda na maxa bez płaczu i odcisków czy nocy na boso. Inwestycja na lata i na wiele imprez.

💖Przebranie stroju do Pierwszego Tańca- Często pomysłowe i zupełnie oryginalne pierwsze tańce ,ciężko wykonać w oszałamiającej princessce i dopasowanym fraku, warto mieć wygodną suknię na zmianę, Panowie trampki i zakasane rękawy, brak marynarki, luźna kamizelka, a to wszystko dostosowane do klimatu Tańca oczywiście!

🎊🎉Atrakcje-Pierwszy taniec w chmurach bajkowy, a i ukrywa niedoskonałości, confetti, bańki czy zimne ognie dodatkowo uatrakcyjnią wasz Taniec, a zdjęcia będą piękną pamiątką🤩

🥇Trening w domu-Każde parę minut poświęcone na naukę w domu to naprawdę wiele, a my efekty widzimy od razu, na treningach nie musimy wracać do tych samych sekwencji, a i nauka przebiega sprawniej.

🕌 Próba generalna- Na salę warto pojechać 1-2 dni wcześniej aby przećwiczyć taniec, przeanalizować ustawienia, podnoszenia kiedy postawić i w którą stronę najlepiej partnerkę, odległości jakie musicie wykonać idąc do siebie. Dzięki temu będziecie spokojni i nie popełnicie gafy wobec widzów.
🕺💃Taniec trudny, skomplikowany ponad możliwości, nerwowy będzie gorszy od tańca prostego, tańczonego z uśmiechem, luzem i miłosnymi iskierkami w Waszych oczach 💎

Zapraszamy do zapisów nr tel. 721-095-961, diamondlegnica@gmail.com lub messenger.
TEAM DIAMOND DANCE STUDIO💎

💎Za udostępnienie cudownych zdjęć Dziękujemy serdecznie naszym Parom:
👰🤵KLAUDIA I GRZEGORZ FRĄCZAK
👰🤵KAROLINA I KAMIL BALICCY