O nas

DIAMOND DANCE STUDIO

Miejsce stworzone z miłości do tańca!

Założycielką jest Marlena Dziedzic. Absolwentka wyższej szkoły umiejętności społecznych w Poznaniu na wydziale artystycznym taniec- techniki i kompozycja taneczna ,magister Turystyki i rekreacji o specjalizacji fitness. Certyfikowany Instruktor Tańca hip hop, Animator dzieci i dorosłych, wychowawca kolonijny.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 15 lat ucząc się sama w domu, następnie należałam 7 lata do zespołu Flesz działającego przy młodzieżowym centrum kultury w Legnicy. Doświadczenie zawodowe zbierałam prowadząc 3 lata zajęcia taneczne w przedszkolach, wynajmowanych salach, na wyjazdach zimowych i letnich z dziećmi i młodzieżą, jeżdżąc na konkursy, zawody i bitwy taneczne. Na swoim koncie mam kilka tanecznych sukcesów. W końcu w 2018 roku spełniłam swoje największe marzenie i w październiku otworzyłam studio tańca Diamond Dance Studio, aby swoją pasją w tym miejscu móc dzielić się z innymi oraz przekazywać ją nie tylko dzieciom ale również młodzieży i dorosłym.

W Legnicy brakuje studia tanecznego z prawdziwego zdarzenia, które nie tylko uczy choreografii i kroków ale daje poczucie wolności, przynależności do tanecznej rodziny, spełnienia i nie ogranicza, nie dzieli. Z takim zamysłem studio powstało w samym sercu Legnicy 2.10.2018 roku. Można powiedzieć że zbudowane jest od podstaw. Dawny budynek Savii, Madexu przy ul.N.M.PANNY 2 (II PIĘTRO) W Legnicy, stał długo niszczejąc i strasząc teraz słychać muzykę, śmiechy, brawa i radosne okrzyki po skończonych zajęciach. Chciałabym by wszyscy czuli się tutaj jak jedna wielka rodzina tutaj będą zawiązywały się przyjaźnie, tutaj staniecie się pewniejsi siebie, przełamiecie lęki i obawy. Tutaj nikt was nie będzie oceniał a jedynie motywował i wspierał.

Nazwa studia DIAMOND DANCE STUDIO nie jest przypadkowa, każdy kto do nas przychodzi jest już nie jako diamentem, każdy jest unikatowy i niepowtarzalny w naszym studio szlifując swoje umiejętności stajecie się już z dnia na dzień brylantem .To wasza praca i wasz taneczny krok będzie was do tego przybliżał PAMIĘTAJCIE JEŚLI POTRAFICIE MARZYĆ POTRAFICIE TO ZROBIĆ !

Prowadzimy kursy i zajęcia dla dzieci, młodzieży, mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Szeroki wachlarz tanecznych stylów sprawi, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Posiadamy dwie sale lustrzane- mała baletowa 30 m2, duża 60 m2. Możecie nauczyć się tutaj pierwszych kroków tanecznych z wybranej formy tańca, ale też szampańsko pobawić się podczas wieczoru panieńskiego.
Wynajmujemy również salę dla par i tancerzy, którzy indywidualnie w komfortowych warunkach pragną szlifować swoje umiejętności.

Ruch rzeźbi Wasze ciało i sprawia, że gubicie zbędne kilogramy, poprawiacie kondycję, a taniec przywraca harmonię duszy i ciała. To najlepsze antidotum na złe samopoczucie. W atmosferze zabawy i relaksu, zagłębisz się w tajniki różnych stylów i technik tanecznych. Kreujemy miejsce, gdzie będziecie mogli odpocząć po ciężkiej pracy i przenieść się w inny świat.

Wybierając Diamond DANCE STUDIO zyskujesz świetną lokalizacje W SAMYM CENTRUM MIASTA – JESTEŚMY NA WYCIĄGNIECIE REKI ,MOŻESZ WYBRAĆ SIĘ NA ZAKUPY KIEDY DZIECKO JEST NA ZAJĘCIACH ,MOŻESZ OD RAZU PO PRACY WPAŚĆ NA MAŁE ROZRUSZANIE, ALBO BĘDĄC NA SPACERZE Z DRUGĄ POŁÓWKA WSPÓLNIE PRZEŻYĆ TANECZNĄ PRZYGODĘ, ZAMIAST KOLEJNY RAZ IŚĆ DO KINA CZY RESTAURACJI.

Daj się porwać tanecznemu szaleństwu, a każdy dzień już nigdy nie będzie taki sam.

Chciałabym zaprosić wszystkich spragnionych rytmicznej formy wypoczynku, oderwania się od szarej rzeczywistości dnia codziennego, wytańczcie stres problemy i nieście taneczne szczęście innym.

Zapraszam serdecznie

Marlena Dziedzic