Oferta Pracy

Manager Szkoły Tańca Diamond Dance Studio
Miejsce Pracy – Legnica
Zadania :
– współtworzenie oferty szkoły tańca- zajęcia, cennik, grafik, itp.
-działania promocyjno-sprzedażowe, realizowanie i koordynowanie akcji i eventów
-rekrutacja i zarządzanie personelem
-działania kreatywne oraz operacyjne
-prowadzenie social mediów oraz strony internetowej
-ścisła współpraca z właścicielką szkoły tańca
Wymagania:
-Doświadczenie w zarządzaniu szkołą tańca, studiem fitness, bądź pokrewne
-mile widziana znajomość branży tanecznej
-znajomość zasad sprzedaży, obsługi klienta, marketingu
-dyspozycyjność
-samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
-pozytywna energia i nastawienie na działanie
-mile widziane zainteresowanie rozwojem osobistym
-znajomość języka angielskiego poziom komunikatywny
Oferujemy:
– Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
– Przyjazne środowisko pracy;
– Duża samodzielność w działaniu;
– Możliwość uczestnictwa w ciekawych przedsięwzięciach;
– Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od efektów pracy).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na email : diamonddancestudiolegnica@gmail.com