Taniec Współczesny/Lyrical Jazz dla dzieci i młodzieży

To połączenie lekkości baletu z dynamiką jazzu, liryką i izolacjami tańca współczesnego, a do tego wykorzystanie przestrzeni i elementów floor-work. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne, emocjonalne choreografie oraz nauka techniki tańca współczesnego przeplatana z zabawą.
*11+,młodzież i dorośli open
oraz formacja grupowa pokazowa-
Zajęcia z techniki tańca współczesnego pozwolą wyzwolić swobodę ruchu. To luźna forma tańca oparta na idei baletu, pozbawiona sztywnych zasad, gdzie nacisk kładzie się na emocje i naturalny ruch wynikający z kontynuacji i przepływającej przez ciało energii. Na zajęciach zgłębimy rolę środka ciężkości, oddechu oraz relację między ruchem, a rytmem i przestrzenią. Odkryjemy stopniowo świadomość ciała. Choreografią opowiemy piękne historie z wykorzystaniem m.in. technik release, flor-work, improwizacją, swingów oraz izolacji.
Instruktor Weronika Borkowska
Cześć! Nazywam się Weronika Borkowska i moją największą pasją w życiu jest taniec. O tym, żeby być tancerką marzyłam od dziecka. Mam za sobą wiele zagranych spektakli w teatrze, pokazów tanecznych oraz wygranych zawodów. Bardzo chętnie przygotowuję również swoich tancerzy do występów solowych lub w duecie. Taniec jest moją siłą napędową, czymś co sprawia, że czuje się sobą i czuje się wolna