WYMARZONY PIERWSZY TANIEC

Sezon Weselny- Pierwszych tańców wystartował u Nas od Czerwca pełną parą!Kalendarze Naszych instruktorów zapełniają się ekspresem 😉
💎 Kochani nie zostawiajcie Pierwszego Tańca Waszej wisienki na torcie na ostatnią chwilę,nie dokładajcie sobie nie potrzebnego stresu,To Wasz wielki dzień a Taniec to jedne z najważniejszych 5 minut ..Tylko Wy na środku parkietu a wokół goście !!
💎Kilka wskazówek aby Pierwszy Taniec nie spędzał snu z powiek ,przyśpieszył bicie serca ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu był przyjemnością a nie potraktowany jako smutny obowiązek …🕺💃
💖 Wybierajcie Profesjonalne miejsca do nauki,miejsce dostosowane do tańca,odpowiednia podłoga,lustra,instruktorzy z profesjonalnym podejściem widzący i korygujący Wasze błędy. Cena nie raz może okazać się Wam wysoka jednak doświadczenie i profesjonalne podejście aby zachwycić gości i pozostawić uczucie spełnia na lata jest bezcenne.
💖Wybor Piosenki-choreografia nie powinna trwać dłużej niż 3 minuty,wybierzcie utwór który lubicie,słuchacie jeśli kompletnie nie macie pomysłu służymy radą i pomocą 😉
💖Rozpoczęcie przygotowań-Na samym początku warto skorzystać z kursu Tańca ogólnego- Towarzyskiego czy Tańca użytkowego-Modern Jive , podczas którego nauczycie się podstawowych kroków, prowadzenia partnerki, obrotów,przejść,póz. Następnie Minimum 3 miesiące wcześniej najlepiej rozpocząć nauki stricte pierwszego tańca pod Waszą piosenkę.
Wiele Par zgłaszających się nie ma zwykle doświadczenia w tańcu żadnego , marzeniem często są choreografie z filmików “youtube” -niestety , nie jesteśmy magikami , nie które z nich są poza zasiegiem przygotowań na 5-6 spotkań.Dlatego zaufajcie nam a napewno stworzymy coś niesamowitego bacząc na wasze umiejętności!!!
🕺💃Wygodne obuwie i strój – na samym początku warto przychodzić w wygodnym ubraniu nie krępującym ruchów i zmiennym,czystym obuwiu sportowym.Z czasem Panie warto aby przynosiły obuwie na obcasie nie koniecznie ślubne ale o podobnej wysokości i podeszwie aby naspokojnie przećwiczyć obroty,pozy etc.
👠 Buty! – Drogie Panie Wasze buty ślubne choć często najdroższe i najpiękniejsze,
nie nadają się kompletnie do tańca, przysparza to nerwów i stresu a taniec może okazać się klapą.Warto w pogotowiu mieć obuwie czy to profesjonalne taneczne ,które przyda wam się nawet na późniejsze taneczne szaleństwa, uwierzcie Wyygoda na maxaa bez płaczu i odcisków czy nocy na boso.Inwestycja na lata i na wiele imprez- Czy inne o podobnej wysokosci.
💖Przebranie stroju do Pierwszego Tańca- Często pomysłowe i zupełnie oryginalne pierwsze tańce ,ciężko wykonać w oszałamiającej princessce i dopasowanym fraku,warto mieć wygodną suknię na zmianę ,Panowie trampki i zakasane rękawy,brak marynarki,luźna kamizelka a to wszystko dostosowane do klimatu Tańca oczywiście!
🎊🎉Atrakcje-Pierwszy taniec w chmurach bajkowy a i ukrywa niedoskonałości,confetti,bańki czy zimne ognie dodatkowo uatrakcyjnią wasz Taniec a zdjęcia będą piękną pamiatką🤩
🥇Trening w domu-Każde pare minut poświęcone na naukę w domu to naprawdę wiele,a my efekty widzimy odrazu,na treningach nie musimy wracać do tych samych sekwencji a i nauka przebiega sprawniej …nietylko pod okiem instruktora ,aby pozniej nie myśleć juz o krokach ,nie patrzeć w podłogę a skupić się na Sobie ,swoich emocjach, Wy jesteście głownymi bohaterami to Wasz czas Wasze Razem tu i teraz!!!
🕌 Próba generalna- Na salę warto pojechać 1-2 dni wcześniej aby przećwiczyć taniec,przeanalizować ustawienia,podnoszenia kiedy postawić i w którą stronę najlepiej partnerkę,odleglości jakie musicie wykonać idąc do siebie.Dzięki temu będziecie spokojni i nie popełnicie gafy wobec widzów.
🕺💃Taniec trudny,skomplikowany ponad możliwości,nerwowy będzie gorszy od tańca prostego,tańczonego z usmiechem,luzem i miłosnymi iskierkami w Waszych oczach 💎
Zapraszamy do zapisów i po szczegółowe informacje 💖
TEAM DIAMOND 💎