SEMESTR 2021 – ZAPISY !

3..2..1..Startt!! Ruszamy z zapisami na Nowy semestr taneczny 2021 w Diamond Dance Studio już od 25.01.2021 !!
💎 Zapraszamy Was do dołączenia do szkoły tańca łączącej ludzi z pasją, nie tylko spotykających się na sali ale zawiązujących przyjaźnie, imprezujących, bawiących się na wielu imprezach dla małych i dużych, organizowanych specjalnie dla Was 💗
💎Szykujemy bogatą ofertę zajęć z nowymi instruktorami 😉 jednak Przypominamy że start danej grupy zależy od Was,min.6 osob zapisanych i startujemy ;))
💎 Każdy u nas znajdzie coś dla siebie, a pod profesjonalnym okiem instruktorów rozwiniecie swoje taneczne byc moze ukryte głęboko skrzydła 💃
💎Zarys grafiku pojawi się już wkrótce jednak dobre wieści są takie, że unas zajęcia rozpoczynają się zawsze po waszej pracy i szkole czyli po godz.16.00 także każdy z Was na spokojnie zdąży na swój ulubiony trening;)
💃 Zapisy :
📱☎️ tel: 721-095-961
📩 messenger: diamond dance studio legnica
💼 email: diamonddancestudiolegnica@gmail.com
💎 Wrazie pytań Pozostajemy do Waszej dyspozycji 💎